Nachystáno k podpisu! Modrić znovu prodlouží smlouvu, pro Real je nenahraditelným

Nachystáno k podpisu! Modrić znovu prodlouží smlouvu, pro Real je nenahraditelným

Oficiální akt bude pouze formalitou. Vše je domluveno. Luka Modrić prodlouží kontrakt s Realem Madrid o další rok až do konce sezony 2022/2023. Chorvatský záložník si tak prodlouží své angažmá v královském klubu na minimálně 11 let.

Když Luka Modrić prodlužoval smlouvu v Realu před rokem, mělo se obecně za to, že půjde o jeho poslední sezonu v bílém dresu. Jenže chorvatský kouzelník nestárne. Minimálně to tak vypadá dle jeho výkonů. Modrić nadále patří mezi klíčové hráče týmu.

Novinář José Félix Díaz informuje o tom, že Los Blancos hledali v posledních letech intenzivně hráče, který Modriće nahradí. Jenže nenašli. Zkušený Chorvat je tak specifickým fotbalistou, že je pro současný Real stále prakticky nenahraditelným.

Proto si Modrić vysloužil další kontrakt. Prodloužení by mělo být opět jednoroční, tedy do konce následující sezony 2022/2023.

Luka Modrić zatím odehrál v aktuálním ročníku La Ligy a Ligy mistrů v dresu Realu 1 648 minut, během kterých zaznamenal 1 gól a 5 asstencí. Navíc parádním zásahem rozhodl finále španělského Superpoháru.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


Zdroj: José Félix Díaz

2 Komentářů

  • Avatar

    Pro mě nejlepší záložník , kterého jsem zažil a viděl hrát, to jak dlouho a stabilně hraje na tak vysoké úrovni je fascinující , za mě si ten zlatý míč zasloužil , jeho kvalita mi přijde až nedoceněná některými . za mě si MIN. ! jeden rok zaslouží , a pokud bude podávat i příští rok stejné výborné výkony nebál bych se i dalšímu prodloužení o rok , pro nás je klíčový je jedno kolik mu je let , sám se cítí velmi dobře , zranění se mu vyhýbají a hraje furt na top úrovni najdeme málo záložníků takovému kvality . <3 *vlajka**hala* doufám že tu bude co nejdéle jako hráč a doufám že i pak si najde nějaké místo v RM na nějaké funkci . LEGENDA

    0
    0
  • Avatar

    Zaslúžene! Už to síce píšem tretí rok, ale toto už bude asi fakt jeho posledná sezóna. A potom odchod v podstate na vrchole.
    Toto by si mal prečítať S. Ramos.*stydi*

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…