Ceballos utrpěl ošklivé zranění na OH v Tokiu. Isco musel kvůli potížím opustit trénink

Čas 22. 07. 2021, 14:55 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Dani Ceballos v dresu Realu Madrid
Dani Ceballos v dresu Realu Madrid

Nepříjemné zprávy pro Real Madrid. Záložník Dani Ceballos odkulhal po nepěkném zákroku ze hřiště úvodního zápasu OH v Tokiu proti Egyptu a je možné, že přijde o zbytek olympiády. Problémy hlásil rovněž záložník Isco, jenž se s týmem připravuje v Madridu.

Dani Ceballos nastoupil za Španělsko na OH v Tokiu proti Egyptu v základní sestavě, dokonce s kapitánskou páskou, kterou pak předal střídajícímu Jesusi Vallejovi. Záložník Realu ovšem utkání nedohrál, přestože předváděl velmi kvalitní výkon. Střídal ještě před poločasem.

Ceballose totiž ošklivě „dojel“ hráč Egypta a středopolaři španělské reprezentace úplně prohnul kotník. Jak ukázaly fotky chvíli po incidentu, Ceballosův kotník byl pořádně nateklý. První zprávy hovoří o tom, že minimálně na další dva zápasy je záložník mimo hru. A dost možná na celou olympiádu.

Nepříjemné chvilky prožil ve čtvrtek rovněž Isco na tréninku Realu v Madridu. Na rozdíl od Ceballose by ale nemělo jít o nic vážného. Španěl, jenž zatím v přípravě příjemně překvapuje trenéra Carla Ancelottiho, měl příznaky horečky, a proto trénink raději opustil.

Isco ihned prodělal test na Covid-19, který dopadl dobře, tedy s negativním výsledkem. Je možné, že se jedná o reakci na očkování, jenž bylo pro Isca a některé další hráče naplánováno na předešlé pondělí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!