Záložník Chelsea Mount se sebevědomě pustil do Realu. Kroos ho na Twitteru „zničil“

Čas 07. 05. 2021, 10:07 | Autor podvinho
Toni Kroos pobavil fanoušky
Toni Kroos pobavil fanoušky

Záložník Realu Madrid Toni Kroos zase jednou předvedl svůj smysl pro humor na sociálních sítích. To když s velkým nadhledem zareagoval na sebevědomé vyjádření oponenta Masona Mounta, který se právě do německého fotbalisty nepřímo obul po postup do finále Ligy mistrů.

Všechno přitom začalo nenápadně. „Ještě jsem nenarazil na hráče, ze kterého bych si sedl na zadek a nemohl usnout,“ pronesl nedávno Toni Kroos v jednom rozhovoru.

Po výhře a postupem nad Realem si na Kroosovu větu vzpomněl záložník Chelsea Mason Mount a přilil trochu oleje do ohně. „Viděl jsem, že jeden z hráčů Realu řekl, že ještě nikdy nespal špatně kvůli jednomu hráči. Ale teď bude se mu bude spát špatně kvůli nám jako týmu,“ tvrdil sebevědomě Mount.

Nebyl by to ovšem Kroos, aby si z Mountových slov dělal velkou hlavu. Záložník Realu přišel s odpovědí na svém Twitteru. „Stále spím dobře. Ale dobrá práce, gratuluji. Hodně štěstí ve tvém prvním finále Ligy mistrů,“ odpověděl s nadhledem čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů.

O Kroosovi je známo, že si svůj účet na Twitteru spravuje sám a Němcův humor často baví fanoušky. Stejně jako v posledním případě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!