La Sexta: Nominace na Getafe není kompletní. Zidane by měl ještě povolat hráče Castilly

Čas 17. 04. 2021, 18:11 | Autor Zbyněk H. | Zdrojrealmadryt.pl
Castilla slaví gól
Castilla slaví gól

Trenér Realu Madrid se bude dnes více než kdy jindy dívat směrem k týmu Raúla Gonzáleze, který dnes od 18 hodin odehraje svůj ligový zápas. Kádr na utkání Los Blancos s Getafe zatím není uzavřený.

Zinédine Zidane povolal na zítřejší utkání jen 16 hráčů. Zdravotní problémy má Dani Carvajal, Lucas Vázquez, Raphaël Varane, Sergio Ramos a Eden Hazard, kvůli kartám nehrají Nacho a Casemiro. Na poslední chvíli vypadl i Ferland Mendy, kterému bylo diagnostikováno svalové přetížení v levé lýtku.

V současné době má trenér k dispozici jen třináct hráčů do pole. Mezi jmenovanými je i Víctor Chust, kapitán rezervního týmu. Svěřenci Raúla Gonzáleze se dnes v 18 hodin utkají s Talaverem a stoper nebude moci svému týmu pomoci. Zítra má být právě jednadvacetiletý hráč, parťákem Édera Militão ve středu obrany.

Jak uvádí José Luis Sánchez, novinář televize LaSexta, kádr na zápas s Getafe zatím není uzavřený. Po zápasu Castilly se mají, někteří její hráči přidat k Zidaneho týmu. V předchozích zápasech Zidane obvykle nominoval Marvina Parka a Sergia Arribase.

První hrál celkem ve třech zápasech, z toho jednou od začátku - právě s Getafe, když začal utkání na pravé straně. Arribas nasbíral celkem šest startů. Ve všech pak nastupoval z lavičky.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!