La Sexta: Toni Kroos nejspíše vynechá zápas proti Getafe. Němec bojuje se svalovou únavou

Čas 15. 04. 2021, 17:31 | Autor Zbyněk H. | ZdrojLa Sexta
Toni Kroos proti Getafe
Toni Kroos proti Getafe

Toni Kroos si možná nezahraje v neděli proti Getafe. Němec má svalové problémy způsobené únavou.

V nedělním ligovém utkání určitě nenastoupí Nacho a Casemiro, kteří jsou suspendovaní za 5 žlutých karet a za červenou kartu z El Clásica. Navíc zraněný a nakažený koronavirem zůstává Sergio Ramos.

Neznámý je stav Daniho Carvajala, který už tři týdny trénuje individuálně po návratu s pohmoždění svalu a šlach, a Varaneho, který zůstává v domácí izolaci kvůli infekci koronavirem.

Do kádru se má však vrátit Eden Hazard, který už dva týdny trénuje s týmem a jak avizoval, cílí na návrat do hry právě tento víkend.

Program Jugones na La Sexta uvedl, že kromě těchto hráčů je velkým otazníkem nasazení Toniho Kroose. Němec bojuje s tím, co bylo popsáno jako „svalová únava“. Němec včera odehrál na Anfieldu 72 minut.

Záložník byl v březnu poslán zpět z prezentace kvůli svalovým problémům. K plné práci s týmem se vrátil až den před zápasem s Eibarem a následně odehrál 33 minut s Basky, 95 minut s Liverpoolem, 72 minut s Barcelonou a včera také 72 minut na Anfield.

Vše nasvědčuje tomu, že v neděli si i přes absence v týmu Kroos odpočine, aby ho v tak důležitém období neohrozilo svalové zranění.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!