Florentino Pérez prezidentem Realu Madrid do roku 2025. Protikandidát se opět nenašel

Čas 13. 04. 2021, 07:38 | Autor Zbyněk H. | ZdrojRealmadrid.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Florentino Pérez už počtvrté za sebou neměl ve volbách žádného protikandidáta a bude ve funkci prezidenta Realu Madrid další čtyři roky.

Volební komise Real Madrid se sešla dnes, 13. dubna 2021, v 00:01, aby podnikla příslušné kroky ve volebním procesu, jak je oznámeno na oficiálních stránkách Los Blancos.

Kandidaturu představil pouze Florentino Pérez, takže nebylo nutné organizovat volby prezidenta klubu a funkční období 74letého funkcionáře bylo automaticky prodlouženo o další čtyři roky.

Bylo také schváleno složení představenstva klubu, kde se viceprezidenty opět stali Fernando Fernández Tapias, Eduardo Fernández de Blas i Pedro López Jiménez. Dalším tajemníkem bude Enrique Sánchez González.

Kromě toho se do něj jako řádní členové zapojí Santiago Aguado García, Jerónimo Farré Muncharaz, Enrique Pérez Rodríguez, Manuel Cerezo Velázquez, José Sánchez Bernal, Manuel Torres Gómez, Gumersindo Santamaría Gil, Raúl Ronda Ortiz, José Manuel Otero Lastres, Nicolás Martín-Sanz García, José Luis del Valle Pérez a Catalina Miñarro Brugarolas.

Jediným novým členem představenstva je Manuel Torres Gómez, který podle předchozího přehledu nahradil v prosinci 2018 zesnulého Ángela Luise Herase Aguado.

Další cíle

Velkým cílem Florentina má být samozřejmě otevření nového Estadio Santiago Bernabéu, které je nyní v rekonstrukci a má být uvedeno do provozu v roce 2022. Pérez chce klubu také zajistit odpovídající finanční stabilizaci během i po skončení pandemie. Záměrem prezidenta je samozřejmě také přebudovat kádr a přivést do klubu další hvězdy. Už letos v létě má do Madridu zamířit Kylian Mbappé nebo Erling Braut Håland.

Bude to šesté volební období Florentina ve funkci prezidenta. Dříve působil v letech 2000–2006, nyní klub vede nepřetržitě od roku 2009. Potichu se říká, že by to mohly být poslední čtyři roky, které Pérez v klubu stráví, protože v roce 2025 mu bude 78 let.

Gratuluce, pane prezidente!

Felicidades, presidente!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!