PSG už se smířilo s odchodem Mbappého a vzkazuje: Chcete Mbappého? Dejte nám Viníciuse

Čas 31. 03. 2021, 09:44 | Autor Zbyněk H. | ZdrojABC.es
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

Pařížané už se smiřují s tím, že v létě přijdou o Kyliana Mbappého, který nechce prodloužit smlouvu. Fotbalista chce odejít a PSG očekává peníze, ale je také připraveno souhlasit se zařazením do přestupu jednoho hráče Realu Madrid, a to Viníciuse Juniora.

Má odejít letos v létě a neprodlouží smlouvu s Paris Saint-Germain. Francouzi ho budou muset prodat, aby na něm mohli ještě vydělat. Kylian Mbappé a jeho otec Wilfred Mbappé počtvrté a naposledy informovali pařížský klub, že fotbalista nepodepíše novou smlouvu, protože chce odejít do Realu Madrid. Informoval o tom deník ABC.

Real a PSG si pořád udržují dobré vztahy, což má pomoci k definitivnímu dokončení celé operace. Mbappé už rok odmítá PSG a Nasser Al-Khelaïfi se už smířil s tím, že letos v létě hráč opustí jeho klub. Dohodnout se s hráčem snažil i Leonardo, ale sportovní ředitel Paris Saint-Germain nakonec usoudil, že už není schopen zvrátit jeho rozhodnutí.

Vše se zdá být tedy jasné a oba kluby se baví o tom, co dělat, aby k transferu mohlo dojít. Zatím jsme na začátku jednání a jsou zde různá přání. PSG chce začít vysoko a bude požadovat 225 milionů eur. Pařížané touží překonat přestupový rekord, který si stanovili při koupi Neymara a zaplatili Barceloně 222 milionů eur.

Španělé samozřejmě nechtějí a nemohou vyložit na stůl až tak velkou částku. Los Blancos tak chtějí do přestupu zařadit některého ze svých hráčů.

Real Madrid by byl ochotný nabídnout Francouzům dva hráče a peníze. Problém je v tom, že Leonardo jim už dal jasně najevo, že je zajímá jen jeden fotbalista, kterým je Vinícius.

Mladý Brazilec je oceněn zhruba na 60 milionů eur. Los Blancos by se tak museli vzdát dvacetiletého hráče a doplatit 165 milionů eur. K tomu je samozřejmě potřeba prodat alespoň několik hráčů.

Nejhlasitěji se mluví o hráčích jakými jsou Isco, Marcelo, Bale, Ceballos, Mariano a Odriozola. Prodej těchto hráčů by měl zajistit Mbappého, ale při jednání s PSG může hrát klíčovou roli Vini.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!