Budou Kroos a Valverde připraveni na Liverpool? Zidanův tým svede souboj s časem

Čas 26. 03. 2021, 13:53 | Autor Zbyněk H. | ZdrojABC.es
Fede Valverde
Fede Valverde

Vyšetření potvrdila svalová zranění Toniho Kroose a Fede Valverdeho. Do zápasu s Liverpoolem zbývá pouhých dvanáct dní. Stihnout se záložníci Realu uzdravit před klíčovou bitvou?

Real Madrid odehraje v termínu od 6. do 14. dubna důležitá utkání s Liverpoolem a Barcelonou. Nyní, kromě předchozích zranění Daniho Carvajala a Edena Hazarda, se trenéři a fanoušci obávají, jak bude vypadat základní sestava na tyto zápasy, a to z důvodu zranění Kroose a Valverdeho.

Vyšetření v Madridu potvrdilo zranění levého stehna u Němce, o kterém v úterý jako první informovala německá fotbalová federace. Od včerejška už záložník pracuje ve Valdebebas.

Deník ABC potvrzuje, že zatímco vystoupení jednatřicetiletého hráče v La Lize s Eibarem je v sázce, tak dostupnost Kroose na zápas s Liverpoolem je považována za jistou.

Vážnější zranění bylo potvrzeno u Fede Valverdeho. Uruguayec kvůli problému v pravé noze vynechá střetnutí s Eibarem a bude bojovat o start v prvním utkání s Liverpoolem. Dnes je však pravděpodobnější jeho návrat až na El Clásico.

ABC dodává, že to komplikuje plány Zinedina Zidana, protože Francouz zvažoval, že by postavil čtveřici záložníků s Fedem ve střetnutích s Angličany i s Katalánci.

Zatím nikdo neinformoval o tom, že by Marco Asensio a Lucas Vázquez, kteří v posledních dvou dnech pracovali jen v posilovně, měli také nějaká zranění.

Obětí brutálního útoku v reprezentačním zápase byl i Luka Modrič, ale předběžně to vypadá, že došlo jen na odření kotníku a Chorvat bude připraven na další zápas.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!