ANKETA: Kdo by měl nahradit Carvajala na postu pravého obránce? Vyberte ze tří variant

Čas 17. 02. 2021, 23:50 | Autor podvinho
Dani Carvajal se bohužel opět zranil
Dani Carvajal se bohužel opět zranil

Další problém pro trenéra Zinedina Zidana. Dani Carvajal je zraněn a bude chybět několik týdnů. Vzhledem k tomu, že mimo hru je rovněž Álvaro Odriozola, dilema je na světě. Kdo by měl stálici Realu Madrid v následujících důležitých zápasech nahradit? Hlasujte v anketě.

Varianta č. 1: Lucas Vázquez

Už jsme si zvykli, že místo Daniho Carvajala využívá Zinedine Zidane záložníka Lucase Vázqueze. Španěl sice předvedl v poslední době několik kvalitních výkonů, ovšem stále je vidět, že v bránění má jednoznačné rezervy. To může být v soubojích s ofenzivně laděnou Atalantou či silným Atlétikem problém... Na druhou stranu je třeba říct, že Vázquez dokáže výborně podporovat útok a na pozici si již slušně zvykl.

Varianta č. 2: Nacho

Zdánlivě nejpřirozenější varianta, Nacho je na post pravého obránce zvyklý. Jenže odchovanec Bílého baletu hraje v posledních zápasech skvěle na stoperu a jeho spolupráce s Rafou Varanem klape. Měl by si Zidane troufnout sehrané duo rozbít a na stopera nasadit Édera Militãa? To je zásadní otázka.

Varianta č. 3: Éder Militão

A na variantu číslo dvě navazuje trojka. Co tahle nechat Nacha na pozici stopera, kde mu to momentálně kope výborně a jako pravého obránce využít Militãa? Samozřejmě lze namítnout, že Brazilec toho na tomto postu příliš neodehrál a možná jde o riziko. Zároveň by zůstala stoperská dvojice, která v posledních utkáních skvěle funguje a Militão je přece jen defenzivně kvalitním hráčem.

Kdo by měl být aktuálně první volbou za Daniho Carvajala?

Lucas Vázquez (Počet hlasů: 317)
317

Nacho (Počet hlasů: 48)
48

Éder Militão (Počet hlasů: 196)
196Celkem hlasovalo: 561

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!