OFICIÁLNĚ: Luka Jović odešel na hostování do Frankfurtu, vše již oba kluby potvrdily na webech

Čas 14. 01. 2021, 19:50 | Autor S3F1K | Zdrojfootball-espana.net, marca.com, as.com
Luka Jović se na půl roku vrací do Německa

<Aktualizováno> Mladý útočník, který je v Madridu již rok a půl, zklamal a nenaplnil očekávání, která do něj Real vkládal. S cenovkou 60 milionů eur je jeho přestup do hlavního města Španělska prozatím velkým propadákem.

Za rok a půl naskočil v bílém dresu do 32 zápasů (celkem 1014 minut), ve kterých si připsal dvě branky a dvě asistence. Nutno však dodat, že většinou dostával závěrečných pár minut zápasu a mnohdy to měl těžké. Nicméně, i když dostal šanci v základu, neoslnil.

Do toho si připočtěme častá zranění, problémy s úřady, kdy porušil domácí karanténu a vydal se slavit do ulic Bělehradu, a velká očekávání fanoušků. Sečteno podtrženo, pro mladého hráče bylo velice těžké se prosadit v tak velkém klubu, jakým je Real Madrid.

Na tiskovce před Bilbaem Zidane řekl, že Jović měl opravdu složitou adaptaci, když dorazil velice mladý, v 21 letech s obrovským očekáváním. Nicméně klasicky nepotvrdil, že hráč odejde, přestože se oficiální potvrzení očekává již dnes během dne.

Doufáme, že se Luka v Německu opět rozstřílí a v létě se do Madridu vrátí jako silnější hráč, zejména psychicky, góly střílet určitě nezapomněl.

AKTUALIZACE 16:00

„Real Madrid se dohodl s Eintrachtem Frankfurt na hostování Luky Joviće, to je platné do konce probíhající sezóny,“ stojí v prohlášení klubu.