MARCA: Iker Casillas se vrátí do Realu Madrid! V klubu bude působit jako rádce Florentina Péreze

Čas 17. 07. 2020, 19:34 | Autor Hawk | ZdrojMarca.com
Casillas se soškou Cibeles
Casillas se soškou Cibeles

V posledních dnech přicházejí fanouškům Madridu samé dobré zprávy. Jednou z nich je i tak dnešní. Podle madridského deníku Marca se totiž Iker Casillas vrátí zpět do Realu Madrid.

Legenda Realu Madrid, kapitán a jeden z nejlepších brankářů historie se vrátí zpět domů. Aspoň s touto zprávou dnes přišel madridský deník Marca. 

Iker utrpěl ve svých 38 letech svůj první infarkt a doktoři mu doporučili, aby dále ve vrcholovém fotbale nepokračoval. Od té doby působí v Portu jako taková spojka mezi trenerským a manažerským týmem. Nyní ovšem přišla nová nabídka, a to přímo od Florentina Péreze, který chce mít Ikera Casillase jako svého rádce při budování nových projektů. Florentino moc dobřé ví, že Iker je ikona klubu, člověk, který je v Realu Madrid postavený velmi vysoko, a proto ho chce integrovat do svého řídícího týmu. 

Iker Casillas momentálně slaví titul s Portem, ale během příštích týdnu by měli proběhnout jednání mezi ním a Florentinem Pérezem. Oba dva muži pro Real Madrid dýchají, a tak by dohodnutí podmínek neměl být žádný problém. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!