Barcelona opět rýpe do Realu a stěžuje si na VAR, v hlavních rolích Bartomeu, Setién a Piqué

Čas 06. 07. 2020, 11:06 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Funkcionáři Barcelony mají plnou hlavu Realu Madrid
Funkcionáři Barcelony mají plnou hlavu Realu Madrid

To, že se do Realu neustále naváží král twitteru, obránce Gerard Piqué, už nikoho nepřekvapí. Zakomplexovaný stoper však není jediným zaměstnancem sboru, který nemůže překousnout úspěch největšího rivala, Realu Madrid.

Poslední dva ligové zápasy Realu Madrid, oba shodně skončily 1:0. Oba rozhodl kapitán Sergio Ramos. V obou případech šlo o pokutové kopy. Jediný rozdíl byl v tom, že jednu penaltu zařídil Carvajal, druhou Marcelo.

A jak se zdá, právě tyto dvě výhry leží barcelonským v žaludku. Jak jinak si vysvětlit, že zaměstnanci Barcelony raději mluví o Realu a VARu, poté, co odehrají zápas na půdě Villarrealu?

Jako první se podíváme na velice oblíbeného prezidenta Barcelony, pana Josepa Mariu Bartomeua. Tento milý pán zkritizoval VAR (opět) a dokonce řekl, že pravidelně zvýhodňuje jeden tým (hádejte jaký). „VAR není na takové úrovni, na jaké jsme ho chtěli mít. Když se zpětně ohlédneme na zápasy, nebyly rozhodovány spravedlivě a jeden a ten stejný tým byl zvýhodňován, soupeři tohoto týmu měli často smůlu. VAR má rozhodčím pomáhat, avšak sami jsme všichni viděli, kdy nebyl využit spravedlivě.“

Trochu mírnější slova volil kouč Barcy Enrique Setién. „Nebudu k tomu nic říkat. Neslyšel jsem, co řekl náš prezident. Mohu říct jen to, že VARu rozumím méně a méně. Myslím, že v dnešní době máme mnoho možností, jak udělat fotbal férovým sportem, avšak se zdá, že tomu tak není.“

A nebyl by to samozřejmě Gerard Piqué, aby nepřihodil nějakou reakci. Messimu totiž nebyl proti Villarrealu uznán gól, načež stoper Barcelony předváděl ťukání do telefonu a tahání za nitky. Když se jej po zápase zeptali, co to mělo znamenat, řekl pouze: „Při zápase je mnoho adrenalinu, už si to nepamatuji, je to dávno“ (a ironicky se usmál).

Na každém z Vás necháme, ať si o celé situaci udělá vlastní názor. Nicméně, sám za sebe mohu říct pouze to, že podobné výkřiky mi přijdou naprosto směšné a úsměvné, což k Barceloně vlastně celkem sedí, čili mě to ani nepřekvapuje.

A co si o celé situaci myslíš ty? Dej nám vědět v komentářích.

Čtyři kola před koncem ligy vede Real o 4 body, při rovnosti bodů bere titul Real.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!