Iker Casillas: Real Madrid je můj domov. Věřím, že se do klubu vrátím v jiné roli

Čas 08. 04. 2020, 10:47 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Iker Casillas s titulem z Copa del Rey
Iker Casillas s titulem z Copa del Rey

Jedna z největších legend v historii Realu Madrid. To bezesporu splňuje Iker Casillas. Dnes již bývalý brankář aktuálně kandiduje na prezidenta španělského fotbalového svazu, nezavírá ovšem ani dveře do svého milovaného klubu. Právě naopak.

Iker Casillas věří, že se jednou do madridského klubu vrátí, ačkoliv už na sobě nebude nosit gólmanský dres. „Návrat do Realu v jiné roli? Samozřejmě, že bych za to byl rád,“ má jasno legenda.

„Real Madrid je můj domov, i když už v něm pět let nepůsobím. Předtím jsem tam totiž byl 25 let a to opravdu nejde smazat,“ tvrdí Casillas. „Věřím, že jednoho dne budu s Realem opět spojený,“ dodává.

Brankář, který nedávno definitivně ukončil hráčskou kariéru, chápe, že Real v posledních dvou sezonách trochu tápe. „Když vyhrajete čtyři tituly v Lize mistrů za pět let, je velmi těžké se zlepšovat. Jsme na tento tým Realu velice nároční,“ myslí si Casillas.

Z aktuálního kádru Ikera hodně zaujal Vinícius Junior. „Líbí se mi. Jakmile se trochu zklidní a zlepší se ve finální fázi, bude z něj úžasný hráč,“ věří legenda Bílého baletu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!