37 hráčů, z nichž musí Zinedine Zidane vybrat (6. díl): Záložníci na hostování

Čas 06. 04. 2020, 15:17 | Autor Laša
Martin Odegaard a Emilio Butragueno
Martin Odegaard a Emilio Butragueno

Čtveřici mladých záložníků má Real Madrid na hostování po různých klubech. Nejblíže k tomu, aby se připojil k týmu od příští sezóny má zřejmě Martin Ödegaard. Ale co třeba Dani Ceballos? Nebo mohou překvapit i Takefusa Kubo a Óscar Rodríguez?

Dani Ceballos (23 let, smlouva do 30. června 2023)

Pro Zidana byl na začátku sezóny nepotřebným, tak jej klub poslal na hostování do londýnského Arsenalu. Ceballos by si totiž rád zahrál na Euru. To sice bylo odloženo, čímž získal více času, v kádru Kanonýrů ale nepřesvědčil natolik, aby se od nové sezóny přidal k Zidanovu výběru.

Martin Ödegaard (21 let, smlouva do 30. června 2023)

Real Madrid má norský talent pod smlouvou již od ledna 2015. A zdá se, že v létě 2020 se po pěti letech Martin dočká. Na většině hostování se mu dařilo, krok za krokem se stával lepším hráčem. Nyní v 21 letech táhne Real Sociedad na pohárové příčky. S největší pravděpodobností skončí v týmu Luka Modrić. A nahradí jej právě Martin Ödegaard.

Takefusa Kubo (18 let, smlouva do 30. června 2025)

Talentovaný Japonec, kterého Real Madrid vyfoukl Barceloně, jejíž akademií si taktéž prošel. V Mallorce se mu poměrně daří, nedá se však očekávat, že by v tak mladém věku dokázal prorazit v těžké konkurenci Los Blancos. Zamíří na další hostování.

Óscar Rodríguez (21 let, smlouva do 30. června 2023)

Již druhým rokem působí v kádru celku Leganés. Letos střelecky explodoval, na svůj věk dal solidních 7 branek. Vzhledem k faktu, že pravděpodobně nebude žádná významná předsezónní příprava, na níž by Zidana na vlastní oči přesvědčil o svých kvalitách, půjde pravděpodobně na další hostování.

Který z mladých hráčů by se měl od příští sezóny připojit k týmu Los Blancos?

Dani Ceballos (Počet hlasů: 12)
12

Martin Ödegaard (Počet hlasů: 387)
387

Takefusa Kubo (Počet hlasů: 12)
12

Óscar Rodríguez (Počet hlasů: 6)
6Celkem hlasovalo: 417

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!