Marco Asensio vyhrál turnaj FIFA La Liga Santander Ibai Llanos

Čas 23. 03. 2020, 15:54 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Marco se o svoji radost podělil s fanoušky přes instagram
Marco se o svoji radost podělil s fanoušky přes instagram

Zajímavý způsob, jak překlenout jeden víkend bez fotbalu si připravilo vedení La Ligy společně s hráčskou federací. K iniciativě se připojil i deník Marca. Během víkendu se konal turnaj, do něhož každý klub vyslal svého hráče, který pak hájil barvy klubu ve hře FIFA 20. Celý turnaj vyhrál Real Madrid. Mohly za to šikovné ruce Marca Asensia.

V tuto chvíli však nejde přímo o vítěze. Každý z účastníků přispěl finanční částkou, která bude poskytnuta pro boj proti koronaviru. Do této chvíle se vybralo 142 000 eur. Částka se však může navýšit. I vy můžete přispět finančním darem pod tímto odkazem.

Ve finále turnaje porazil Marco Asensio, hrající pod nickem chencho_ma, Aitora Ruibala, který hrál za Leganés. Do finálového utkání nasadil Chencho útočný trojzubec Hazard – Bale – Asensio. Pod výhru Los Blancos 4:2 se brankami podepsali Eden Hazard, Luka Modrić a dvěma trefami i Asensio.

Během nedělního večera mohli fanoušci sledovat kromě finále též zápasy semifinále a čtvrtfinále. V semifinále zdolal Chencho Expósita z Eibaru, kterému nasázel sedm branek. Ve čtvrtfinále si poradil de Mornalsem z Villarrealu 5:1.

Náš Chencho tak ukázal, že během rekonvalescence rozhodně nezahálel!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!