Slova Florentina Péreze pro socios a fanoušky Realu Madrid ve dnech boje s koronavirem

Čas 18. 03. 2020, 20:48 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Prezident Realu Madrid vyslal ve středu k fanouškům i členům Realu Madrid povzbudivá slova v době, kdy svět čelí velké koronavirové krizi.

"Vážení socios,

v prvé řadě bych vám všem chtěl popřát, abyste vy i vaše rodiny co nejlépe čelili těmto výjimečným a obtížným okolnostem, které zažíváme v naší zemi i na celém světě.

Chci také jménem všech fanoušků Realu Madrid vyjádřit solidaritu s rodinami, které pandemie koronaviru přímo zasáhla. Veškerá naše síla i odvaha se snaží překonat bolest těch, kterých se to týká.

Jak jsem se dozvěděl prostřednictvím našich komunikačních kanálů, přijal klub veškerá preventivní opatření, která mají pomoci zabránit šíření koronaviru, striktně dodržovat všechna vládní ustanovení, včetně doplňujících doporučení zdravotnických orgánů.

Real Madrid přistoupil k pozastavení všech sportovních aktivit, tréninků i zápasů. Kanceláře i prohlídka Bernabéu byly uzavřeny. Ustála veškerá činnost v Ciudad Real Madrid a Fundación Real Madrid.

A právě z těchto všech důvodů je nyní na čase, abychom zůstali silní a jednotní v našich hodnotách, které byly pro Real Madrid v jeho 118 leté historii vždy důležité.

Nyní je ten správný čas, abychom dbali na solidaritu a důsledně dodržovali všechny pokyny nadřízených orgánů, zejména abychom zůstali v klidu v našich domovech.

Real Madrid funguje i nadále. Je svým členům neustále přístupný prostřednictvím online servisní kanceláře.

Chci všem poděkovat za pochopení. Jsme všichni součástí nejlepšího klubu v historii. Real Madrid se nikdy nevzdává. A přesně tohle nyní reprezentuje myšlení milionů lidí v boji se zákeřnou nemocí.

Společně překonáme tuto výzvu. Dnes vám všem více než kdy jindy zasílám přání toho nejlepšího pro vás i vaši rodinu. Pečujte o sebe. A doufám, že se brzy znovu budeme moci setkat a vrátit se k normálnímu životu. Uděláme to všichni s jednou jistotou, a sice že si Real Madrid znovu užijeme se stejnou vášní a stejnými sny. Tento vzájemný pocit je naší největší silou.

Velké objetí všem,

Florentino Pérez."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!