Marca: Pokud by se Real rozhodl získat Lautara, musel by někdo z mladých Brazilců na hostování

Čas 14. 02. 2020, 11:36 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Rodrygo a Vinícius Jr.
Rodrygo a Vinícius Jr.

Od včerejší informace, že se Real Madrid chystá získat Lautara Martíneze, začaly španělské deníky na toto téma spekulovat. Deník Marca například upozorňuje, že problémem by mohlo být občanství. Španělské kluby totiž mohou na soupisce evidovat tři hráče se zemí původu mimo Evropskou unii.

Případný přestup Lautara Martíneze nebude jednoduché dotáhnout pouze u vyjednávacího stolu. Real Madrid bude muset pečlivě zvážit, zda se mu tento argentinský hráč vyplatí. Lautaro totiž stále nemá občanství žádného ze států Evropské unie.

Real Madrid má v současné chvíli všechny tři pozice pro hráče mimo unii obsazené - Vinícius, Rodrygo a Militão. Navíc je třeba počítat již i s Reinierem, který bude v příštím týdnu oficiálně představen jako hráč bílého klubu.

Reinier však takřka s jistotou zůstane první půlrok u Castilly. Totéž Real aplikoval i u Viníciuse s Rodrygem. Lautaro sice již dva roky působí v Itálii, stále však neučinil žádné kroky pro to, aby získal občanství. 

Jednou z možností, kterou Real Madrid má je, že by některého z Brazilců odeslal na hostování. Deník AS nejvíce spekuluje o možnosti hostování Rodryga, zatímco Vinícius by u týmu zůstal i pro příští sezónu.

Zatím je však vše v rovině spekulací. I kdyby se Real Madrid pokusil Lautara v létě podepsat, není jisté, že uspěje. Enormní zájem o něj má totiž Barcelona, která zoufale hledá útočníka. Kanonýra však nutně do dalších let potřebuje i Real Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!