Odriozola na odchodu z Realu. Zájem o hostování je ve Španělsku i u německého giganta

Čas 21. 01. 2020, 11:42 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Álvaro Odriozola v akci
Álvaro Odriozola v akci

Álvaro Odriozola má za sebou velmi nepovedený půlrok fotbalové kariéry a to ho bude stát nejspíš (minimálně dočasně) místo v Realu Madrid. Trenér Zinedine Zidane totiž s pravým obráncem podle všeho nepočítá a pravděpodobnou variantou je hostování do konce sezony v jiném klubu.

Odriozolovi nevyšel úvod sezony, kdy kupil chybu za chybou a vše vyvrcholilo utkáním na půdě Mallorcy. Španělský obránce se nechal za nepříznivého stavu hloupě vyloučit a od té doby si nezahrál v La Lize ani minutu. Často se nevešel ani na lavičku náhradníků.

Celkově Odriozola zasáhl na podzim pouze do čtyř zápasů španělské ligy a jednou se představil v Lize mistrů - v rozhodnutíé skupinové fázi na hřišti belgických Brugg. Z toho jasně vyplývá, že v plánech kouče Zinedina Zidana nejspíš nefiguruje a odchod tak vypadá jako logické vyústění.

Podle informací deníku Marca je pravděpodobnou variantou půlroční hostování s možnou opcí. Mezi zájemci je údajně Sevilla a Athletic Bilbao. Trochu nečekaně se spekuluje také o zájmu Bayernu Mnichov, kde by ovšem Odriozola plnil nejspíš velmi podobnou roli, jako má nyní v Realu.

Momentálně nic nenasvědčuje tomu, že by měl Álvaro Odriozola v Realu Madrid budoucnost. Zvlášť když se podíváme na aktuální výkony Achrafa Hakimiho v Dortmundu. Třeba mu ale hostování pomůže a ještě ukáže, proč za něj Bílý balet vyplatil Sociedadu v létě 2018 celých 35 milionů eur.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!