Fede Valverde: Byl jsem na sebe naštvaný, protože jsem oslabil tým. Na Simeoneho slova nezapomenu

Čas 13. 01. 2020, 10:28 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Fede Valverde
Fede Valverde

Federico Valverde nedohrál včerejší finálový zápas proti Atléticu. Ve 116. minutě byl po faulu na Moratu vyloučen. Udržel však Real Madrid ve hře až do konce.

Před penaltami jsem trpěl. Protože jsem byl vyloučen, musel jsem čekat v tunelu a nebýt s ostatním. Ale hned jak bylo jasné, že jsme vyhráli, tak jsem vyrazil radovat se za spoluhráči. Cestou mi všichni gratulovali, ale já jen dělal svoji práci. To, že jsme vyhráli, je zásluha nás všech. Těch, kteří hráli, ale i těch, kteří byli na lavičce a o přestávkách nám dodávali důvěru. Výhra patří celému týmu.

Musel jsem faulovat, ale nebylo to správné. Moratovi jsem se šel okamžitě omluvit. Když jsem byl vyloučen, Zidane mě okamžitě podpořil. Byl jsem sám na sebe hodně naštvaný, protože jsem oslabil tým, který musel dohrávat v početní nevýhodě. Přišel ke mně i Simeone, který mi řekl pár slov, na která nikdy nezapomenu. Nebudu přesně říkat ta slova, ale obrovsky si ho za to vážím. Všechna čest mu.

Jsem velice šťastný. Snažím se bojovat, trénovat a hrát, jak nejlépe dovedu. Opravdu si užívám každý moment svého života. Získal jsem s Realem trofej, brzy budu otcem. Mám tolik důvodů proč být šťastný!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!