Real Madrid kosí zdravotní problémy hráčů. Zraněný je i Gareth Bale

Čas 05. 12. 2019, 15:56 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Gareth Bale se zranil
Gareth Bale se zranil

Eden Hazard, Marcelo, a také Gareth Bale. Velšan dnes vynechal trénink ve Valdebabas, připravoval se jen individuálně v tělocvičně. Dle zpráv deníku Marca a AS jej trápí svalové otoky. Protože však hráč zakázal klubu zveřejňovat informace o svém zdravotním stavu, je těžké přesněji určit diagnózu.

Jedná se o ne příliš vážné zranění dvouhlavého svalu stehenního. Alespoň tak uvádí deník AS. S ohledem na častá svalová zranění hráče však realizační tým nespěchá s jeho zařazením do plného tréninku.

Real Madrid nyní čekají dva relativně snazší zápasy proti Espanyolu a Bruggám. Trenérský štáb chce mít Balea, i kvůli zraněnému Hazardovi, zcela fit na zápas proti a Barceloně. Gareth by tak měl vynechat i duel na Mestalle.

Zidanovi se tak během jednoho dne prakticky zhroutily veškeré alternativy pro útok. K dlouhodobě zraněným Asensiovi s Lucasem totiž v posledních dnech přibyli Bale a Hazard. Jediné alternativy na křídla vedle Karima Benzemy, které francouzský trenér má k dispozici, je mladé trio Brahim, Vinícius a Rodrygo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!