Hráči si rozdávali vánoční dárky. Asensio dostal dětské chodítko. Co dal Marcelo Baleovi?

Čas 05. 12. 2019, 13:51 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Marco Asensio
Marco Asensio

Uvolněná atmosféra panovala na vánoční večeři, na níž se hráči sešli v jedné vyhlášené madridské restauraci. Dokonce si i anonymně rozdali vánoční dárky na principu „ámigo invisible“, tedy „neviditelného přítele“, kdy si každý vylosoval spoluhráče, kterého obdaruje.

Smysl pro humor prokázal Marcelo, který si pro Garetha Balea připravil golfovou hůl. O vášni velšského útočníka pro tuto hru již bylo v letošním roce napsáno mnohé, on sám se tím nikdy netajil. Překvapením přitom byla samotná Garethova účast.

Dle deníku Marca jde totiž o druhou společnou večeři, kterou Bale za dobu svého působení v Madridu navštívil. Marcelův dárek pak přijal se smíchem a humorem. Podobných žertíků však bylo více.

Tak například Lucas Vázquez obdržel několik závaží. Jak známo, Lucas si před týdny přivodil zlomeninu v noze tím, že mu na ni spadlo závaží. Komplikované zranění kolene, které v té to sezoně ještě nepustilo do hry Asensia, našlo odezvu v jeho vánočním dárku. Marco dostal dětské chodítko.

Luka Jović je zase známý tím, že ačkoliv se snaží, dělá mu obtíž výuka španělštiny. Proto od některého ze svých spoluhráčů dostal srbsko-španělský slovník. Několik dětských hraček jistě udělalo radost Brahimovi, který patří mezi nejmladší hráče v kádru. Plyšovou hračku dostal další z mladíků Vinícius.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!