Eden Hazard kvůli zranění přijde o El Clásico. Zraněný je i Marcelo!

Čas 05. 12. 2019, 13:13 | Autor Laša | Zdrojas.com, realmadrid.com
Při jednom ze střetů se svým reprezentačním kolegou Menunierem se Eden Hazard zranil
Při jednom ze střetů se svým reprezentačním kolegou Menunierem se Eden Hazard zranil

Real Madrid vydal dnes kolem poledne lékařské zprávy o zdravotním stavu Marcela a Edena Hazarda. Ty nejsou příliš optimistické. Spíše naopak. Šance na to, že by oba do konce roku zasáhli do hry, jsou velmi malé, u Hazarda prakticky vyloučené.

Prvotní předpoklad, že Eden Hazard vyléčí svůj kotník za 10 dnů, vzal za své. Dle zveřejněné lékařské zprávy trápí belgického útočníka mikroskopické trhlinky v jednom z kotníkových svalů.

Dá se předpokládat, že si Hazard bude muset od fotbalu na 4-6 týdnů odpočinout. Eden si zranění nešťastně přivodil při obranném zákroku jeho reprezentačního kolegy Thomase Meuniera v utkání Ligy mistrů proti PSG 26. listopadu.

Protože ale v posledních dnech bolesti v pravém kotníku přetrvávaly, přikročil lékařský tým Realu Madrid k dalším testům, které odhalily malé trhlinky.

Eden Hazard tedy přijde o šest následujících zápasů. Týkat se jej nebudou zápasy proti Espanyolu, Bruggám, Valencii, Barceloně, Bilbau a po Novém roce zřejmě ani duel s Getafe. Vážně ohrožen je i jeho start na španělském superpoháru.

Aby toho nebylo málo, tak krátce po zveřejnění informací o zdravotním stavu Hazarda, vydal Real na svém webu i zprávu o Marcelovi. V případě brazilského beka jde o problémy s trojhlavým svalem lýtkovým.

Toto zranění jej zcela jistě vyřadí ze hry pro dva následující ligové duely s Espanyolem a Valencií. Vážně ohrožen je však i jeho start na Camp Nou.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!