Los Blancos se sešli na vánoční večeři. Překvapením byla účast Garetha Balea

Čas 05. 12. 2019, 08:47 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Společná vánoční večeře
Společná vánoční večeře

Hráči Los Blancos se ve středu sešli v oblíbené restauraci El Pardo na okraji Madridu, aby společně oslavili blížící se vánoční svátky.

Největším překvapením byla přítomnost Garetha Balea, který se obvykle společných týmových večeří nezúčastňuje. Jak ale píše deník As, po kontroverzi s velšskou vlajkou si Gareth chtěl zřejmě u spoluhráčů šplhnout. Hráče obdaroval „neviditelný přítel“ dárky.

Tak například Bale si odnesl golfovou holi. Podle deníku Marca panovala na večeři uvolněná atmosféra. Velšan z restaurace odešel, soudě dle záběrů a fotek, které byly zveřejněny v pořadu El Chiringuito, jako první. Zhruba půl hodiny před ostatními.

Na fotografii, kterou zveřejnil Sergio Ramos na instagramu, scházejí pouze Toni Kroos a Karim Benzema. Nepřišel nikdo z realizačního týmu, šlo výhradně o akci hráčů, kteří do restaurace přijížděli jednotlivě, byli však i tací, kteří přijeli společně, jako například Casemiro s Viníciusem, Luka Modrić s Lukou Jovićem, či Eden Hazard a Thibaut Courtois.

Belgický brankář musel svého krajana do restaurace přivést, vinou Edenova zranění, na kolečkovém křesle. James se nechal do El Parda přivést jedním ze svých přátel. Kuriózní bylo, že ve stejnou dobu pořádali svůj vánoční večírek v restauraci také hráči Getafe, kteří však měli rezervovány jiné prostory.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!