Chiellini: Real Madrid v loňském roce okradl Cristiana Ronalda o Zlatý míč!

Čas 03. 12. 2019, 20:21 | Autor Laša | Zdrojfootball-italia.net
Cristiano Ronaldo a čtvrtý Zlatý míč
Cristiano Ronaldo a čtvrtý Zlatý míč

S vážným obviněním přišel stoper Juventusu Turín Giorgio Chiellini. Pětatřicetiletý obránce uvedl, že v loňském roce měl Zlatý míč získat jeho současný spoluhráč Cristiano Ronaldo, ale protože byl Real Madrid proti.

V rozhovoru pro Sky Sports Italia Chiellini uvedl:

Ronaldo byl od Ballon d´Or skutečně okraden v loňském roce, kdy se Real Madrid rozhodl, že Cristiano zvítězit nemůže. Bylo to tehdy skutečně divné.

Se vší úctou, Modrić si loni zvítězit nezasloužil. Ale byl zde jasný signál od Realu Madrid. Chtěli se postarat o to, aby Ronaldo nevyhrál. A to se jim podařilo.

Modrić sice s Realem vyhrál Ligu mistrů, ale podle stejné logiky by musel letos zvítězit Virgil van Dijk. Minulý rok zase měli vyhrát Griezmann, Pogba, nebo Mbappé, protože vyhráli mistrovství světa. Výhra Modriće nedávala smysl.

Giorgio Chiellini zřejmě pozapomněl, že Zlatý míč se nedává za vítězství v Lize mistrů, či na některém z významných kontinentálních šampionátů. V roce 2004 například zvítězil v soutěži Pavel Nedvěd, Chielliniho šéf z Juventusu, přičemž ale se Starou dámou v Lize mistrů nezvítězil, a s Českou republikou na Euru 2004 skončil na bronzové pozici. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!