Baleův agent: Gareth se reakcí fanoušků nebojí

Čas 21. 11. 2019, 22:22 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Real Madrid se připravuje na náročné sobotní utkání proti San Sebastianu. Zápas proti aktuálně 5. týmu La Ligy je však poněkud v ústraní. V souvislosti s týmem Los Blancos se momentálně mnohem více hovoří a píše o zvláštní oslavě Garetha Balea.

Velšský hráč rozhněval v úterý večer většinu fanoušků Bílého baletu, když se svými spoluhráči slavil postup na mistrovství Evropy s vlajkou, na níž byl nápis: „Wales. Golf. Madrid. – V tomto pořadí.“ K celému incidentu se vyjádřilo již několik osobností i hráčů. O reakci hráčů druholigové Fuenlabrady jsme psali ZDE.

Naposledy k celé věci promluvil i hráčův agent Jonathan Barnett.

Celé je to směšné. Ta slova, která všichni zmiňují, byla určená médiím,“ uvedl agent pro rádio Talk Sport.

Mohu potvrdit, že Gareth je před nadcházejícím utkáním klidný. Nebojí se reakcí fanoušků,“ dokončil Barnett.

Kde vlastně hledat počátek celé kauzy? Na konci října uvedl Predrag Mijatović, bývalý hráč Realu Madrid: „U Balea trenér nikdy neví, zda se na něj může spolehnout. Buď je zraněný, nebo nemá dostatečnou motivaci. Ale pokud hraje za národní tým, vidíme Balea hrát naplno. Wales. Golf. Real Madrid. Bale má toto pořadí.

Zmíněné motto se stalo rovněž pokřikem velšských fanoušků v kvalifikačních utkáních. Při oslavě postupu na Euro jej zpívalo i několik hráčů, např. Joe Allen.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!