Roste v Německu budoucí hvězda pro Real? Hakimi udivuje svými výkony v Borusii Dortmund

Čas 06. 11. 2019, 14:47 | Autor S3F1K
Achraf
Achraf

Jednadvacetiletý Maročan letos nepřestává udivovat svými výkony a svou rychlostí. Dvěma góly nedávno složil pražskou Slavii, včera byl hlavním strůjcem výhry Dortmundu nad Interem, když se opět dvakrát prosadil na střeleckou listinu, sám tak letos dal v Lize mistrů více gólů, než celý Real Madrid.

Původem pravý krajní obránce, který dokázal zaskočit i na levé straně obrany, tak se dříve dal popsat Achraf Hakimi, odchovanec Realu Madrid. Jenže hostování v ofenzivně laděné Borusii Dortmund udělalo z tohoto hráče útočnou zbraň se vším všudy.

Kouč německého celku Lucien Favre Hakimiho staví i na kraje zálohy, resp. na křídla. I v tomto případě je Hakimimu úplně jedno, na jaké straně hřiště hraje. Je neuvěřitelně rychlý, o čemž se nedávno přesvědčila i Slavia, včera pak italský Inter.

Hakimi letos nastoupil celkem do 17 zápasů ve kterých vstřelil 6 branek a přidal 2 asistence! Jak již bylo zmíněno, soupeře ničí především svojí rychlostí, která je opravdu mimořádná. Nahlas už se tak spekuluje, zda pro něj Real Madrid najde pro příští sezónu místo v sestavě, protože jeho hostování v Dortmundu skončí v červnu roku 2020.

Hakimimu hostování v Německu hodně prospělo, ve svých 21 letech má všechno stále před sebou, doufejme, že si je Real výkonu svého odchovance dobře vědom.

Za nápad na článek děkuji uživateli C1R9I8S5.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!