James, Mendy a Brahim se vrátili do plného tréninku. Na marodku naopak přibyl Vázquez

Čas 16. 10. 2019, 09:18 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
James Rodríguez je připraven a může hrát
James Rodríguez je připraven a může hrát

Tři dobré zprávy, jedna špatná. Tak by se daly shrnout další novinky ohledně zraněných hráčů v Realu Madrid. Téma, které se bohužel řeší od začátku sezony, má další pokračování.

Na marodku totiž po Lukovi Modrićovi přibyl další hráč! A opět se jedná o svalové zranění. Tentokrát hlásí problém se svalem na pravé noze Lucas Vázquez a proti Mallorce si tak určitě nezahraje.

Zároveň přišly z Madridu i dobré zprávy. Trojice hráčů, která měla se zraněními problém v minulých týdnech, se již vrátila do plného tréninku s týmem. Jedná se o Jamese, Mendyho a Brahima.

Kolumbijský záložník měl jen drobné obtíže a Zinedine Zidane se ho údajně rozhodl šetřit, aby byl po reprezentační přestávce stoprocentně připraven. To se nyní stalo realitou a James by měl být důležitým hráčem do dalších zápasů při absencích Modriće i Kroose.

U Ferlanda Mendyho a Brahima Diaze se jednalo o dlouhodobější zranění a dá se tedy očekávat, že jejich návrat na trávníky bude ještě chvilku trvat. Hlavně Brahim si svou šanci musí nejdřív vybojovat.

Francouz má cestu přece jen otevřenější, jelikož své kvality již ukázal a se zraněním laborují i Marcelo a Nacho.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!