Tlak v Realu Madrid musím přijmout, ví Courtois. Proti Granadě nejspíš chytat nebude

Čas 04. 10. 2019, 09:48 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Thibaut Courtois
Thibaut Courtois

Brankář Thibaut Courtois zatím zůstává v Realu Madrid za očekáváním. Fanoušci si belgického gólmana zatím příliš neoblíbili a vyčítají mu, že nechytí „nic navíc“. Jak reaguje sám hráč?

Thibaut Courtois si uvědomuje, že tlak nejen fanoušků, ale i expertů a novinářů, není ničím neobvyklým. „Pokud chcete být brankářem Realu Madrid, musíte tento tlak akceptovat,“ řekl deníku Marca.

Podle zdrojů ze Španělska Courtois tvrdě pracuje na tom, aby se jeho forma zlepšila. Spolupracuje s odborníky na stravu i kondici. Za každých okolností se chová týmově.

Jenže na hřišti to zatím není ono. Objektivně je potřeba dodat, že to Courtois nemá po svém příchodu snadné. Týmu se nedařilo, do toho si konkuroval s oblíbencem fanoušků Keylorem Navasem.

Přesto se nelze zbavit dojmu, že belgická jednička zatím očekávání nenaplňuje a musí se zlepšit. Proti Granadě k tomu ale nejspíš příležitost nedostane. Přestože se Courtois po problémech, kvůli kterým ve středu o poločase střídal, cítí mnohem lépe, mezi tyče se podle Marcy v sobotu postaví Alphonse Areola.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!