MARODKA: Jak to aktuálně vypadá se zraněnými hráči? Kdy bude fit Rodrygo a Hazard?

Čas 05. 09. 2019, 16:46 | Autor S3F1K
Eden Hazard během představení
Eden Hazard během představení

Reprezentační pauza je v plném proudu, v Madridu je tak minimum hráčů prvního týmu Realu Madrid. Je tam například Marcelo, Mendy nebo Odriozola. Mnoho zraněných hráčů zdárně dokončuje své rekonvalescence a měli by hlásit hned po pauze Zidanovi k dispozici.

James

Kolumbijský záložník se zranil v zápase proti Valladolidu, za problémy opět mohlo Jamesovo prokleté

lýtko. Podle fotografií z dnešního tréninku Realu už Kolumbijec běhá na hřišti a pracuje s míčem.

Nic by tam nemělo bránit tomu, aby se za 8 dní, kdy Real doma vyzve Levante, byl James v sestavě, nebo alespoň k dispozici.

Brahim Díaz

Po Asensiovi druhý největší smolař, zranil se letos totiž už podruhé. Na rozdíl od Jamese však Brahim na svůj první start teprve čeká, i on však už pracuje s míčem a mohl by naskočit do letošní sezóny proti Levante 14. září.

Rodrygo

Mladý Brazilec, který byl mimo jiné zapsán i na soupisku pro Ligu mistrů, již poctivě trénuje bez úlev s ostatními hráči. Otázkou ale zůstává, zda mu dá Zidane hned šanci v áčku, nebo zda bude Rodrygo, alespoň zezačátku, nastupovat za Castillu.

Eden Hazard

Hráč, od kterého si v Realu nejvíce slibují, je kapitánem belgické reprezentace. Původně měl Eden odjet na sraz, nakonec se ale rozhodlo, že bude lepší, když bude pokračovat v léčbě a tréninku pod dohledem lékařů a trenérů Realu. Eden už pracuje na hřišti, do plného tréninku by se měl zapojit co nejdříve. Jeho debut je stanoven na duel proti Levante.

Isco

Jediný hráč, kromě Asensia, který do zápasu s Levante nezasáhne je Isco. Ten stále pracuje individuálně v posilovně, vrátit by se mohl na Sevillu (22.9.), Osasunu (25.9.) nebo Atlétiko (28.9.).

Marco Asensio

Jak již bylo zmíněno, Marco je největší smolař týmu. Aktuálně si prochází těžkým zraněním, které by dost výrazně mohlo ovlivnit jeho fotbalovou kariéru, modleme se, aby tomu tak nebylo. Marco postupně pokračuje ve své rehabilitaci, jak dokládá přiložené video.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!