Hazard i Jović na prezentaci bez čísla? Volná je jen 16, bude to mít špatný dopad na prodej

Čas 14. 06. 2019, 11:40 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
18 Copas - 1908
18 Copas - 1908

Luka Jović a Eden Hazard si užili velkolepé prezentace na Santiago Bernabéu. Fanoušci jsou z nových posil Realu Madrid pochopitelně nadšení. Kaňkou na velké slávě byla pouze jediná věc - ani jeden z hráčů ještě nedostal svoje nové číslo a tak prezentace proběhla s prázdným dresem.

Mnoho příznivců Realu se nad dresy bez čísel podivovalo, ale důvod je přitom velmi jednoduchý. Čísla hráčů prvního týmu jsou prostě v tuto chvíli obsazená, jelikož Bílý balet začal s posilováním včas a hlavně dříve, než se dostaly na řadu nutné odchody. Proto je momentálně volné jen číslo 16.

Ve Španělsku jsou totiž povolena pro kádr A týmu pouze čísla od 1 do 25 a tam je momentálně plno. Proto se musí nejdříve počkat na to, až někdo z hráčů odejde a bude moci dojít i k případné rošádě čísel.

Co se týče Edena Hazarda, ten byl doteď zvyklý nosit na zádech desítku, kterou má ale v Realu Madrid Luka Modrić. Pravděpodobnější je, že Belgičan převezme Marianovu sedmičku.

Luka Jović hrál ve Frankfurtu s osmičkou, kterou v Realu nosí Toni Kroos a tak majitele určitě měnit nebude. Srbský mladík se bude muset přizpůsobit tomu, jaké číslo bude po přestupech volné.

Celá věc má každopádně negativní dopad na prodej dresů. Je jasné, že naprostá většina fanoušků nechce dres se svým oblíbencem bez čísla a tak bude čekat. Po opadnutí největší euforie už pak nemusí být o dresy takový zájem jako bezprostředně po prezentaci.

To je nyní ovšem až druhořadý faktor posilování Realu. Hlavní je, že se madridský klub nebál pustit do nutného posilování a činí tak ještě před začátkem letní přípravy.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!