James skončí v Bayernu. Real o něj zájem nemá, zamíří do Itálie?

Čas 23. 05. 2019, 09:17 | Autor podvinho | Zdrojas.com
James Rodríguez
James Rodríguez

Stále jasnější se zdá situace kolem Jamese Rodrígueze. O kolumbijského záložníka podle všeho nemá zájem ani Bayern, kde je nyní na hostování s opcí, ani Real, jemuž stále patří. Proto je pravděpodobné, že do hry vstoupí někdo třetí.

Kdysi vysoce žádaný záložník, jenž zamířil do Realu Madrid jako nejlepší střelec MS 2014 za 70 milionů eur, nyní bude muset hledat nového zájemce. Přesněji jeho agent. Tak jako tak, James Rodríguez se podle německých i španělských zdrojů ocitl v paradoxní situaci.

Bayern Mnichov, který ho může po sezoně vykoupit za 42 milionů eur, s ním do budoucna nepočítá. Přesto ho může koupit. Proč? Z prostého důvodu - aby na něm vydělal. To v případě, že by se domluvil na Jamesově prodeji s jedním ze zájemců. Zároveň nebude Bayern v jednoduché pozici.

Proto je pravděpodobnější, že opci nevyužije a James se tak vrátí do Realu Madrid. Ani tam pro něj ale nejspíš místo není, trenér Zinedine Zidane o Kolumbijce nemá zájem.

V tomto případě by byl tedy na tahu Bílý balet. Podle informací deníku AS je o Jamese zájem především v Itálii. Po záložníkovi pokukuje mistrovský Juventus a hodně by o něj stál Carlo Ancelotti s Neapolí. Opětovné setkání s koučem, který Jamesovi věřil, by se mu mohlo líbit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!