Kádr Realu pro příští sezonu (1. díl): 12 hráčů, se kterými se v klubu nepočítá

Čas 15. 05. 2019, 15:34 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Dani Ceballos už v Realu asi budoucnost nemá
Dani Ceballos už v Realu asi budoucnost nemá

Španělský deník Marca přinesl seznam hráčů Realu, včetně těch v současnosti na hostování jinde, a jejich budoucnosti v klubu. My jsme se rozhodli tento seznam rozdělit, přidat informace i z jiných médií a připojit také vlastní názor. V prvním díle se podíváme na nechtěné hráče Realu.

Defenziva

Prvním na ráně je Keylor Navas. Podle posledních informací bylo totiž kostarickému brankáři sděleno, že se s ním pro příští sezonu nepočítá a může si hledat nové angažmá. Gólmanská trojice pro následující ročník by tak mohla být ve složení Courtois - Luca - Lunin. Jedničkou by byl samozřejmě Belgičan.

Také v obraně najdeme hráče, se kterými se podle Marcy již nepočítá. Jedním z nich je španělský stoper Jesus Vallejo, kterého bohužel během jeho kariéry v madridském klubu neustále sráží zranění. Druhým je levý obránce Theo Hernández, jenž momentálně hostuje v Sociedadu. Real ho pošle znovu někam dál.

Záloha

Z hráčů pro sezonu 2018/19 není trenér Zinedine Zidane údajně spokojený s Dani Ceballosem a Marcosem Llorentem. Oba by tedy měli jít o dům dál. Náš tip ovšem je, že Llorente ještě dostane šanci se o místo porvat, v této sezoně totiž podával vynikající výkony a byla by škoda to zahodit.

Hned čtveřice záložníků je nyní na hostování a podle deníku Marca se do sestavy A týmu neprobojuje ani pro následující sezonu - James Rodríguez, Mateo Kovačić, Martin Odegaard a Óscar. Poslední dva jmenovaní ale určitě ještě budoucnost v klubu mají. Jen to budou muset dokázat na dalším hostování.

Útok

Celkem jasně vypadá situace Garetha Balea. Real Madrid o něj již nestojí a bude se ho chtít zbavit. Reálnou variantou je hostování s opcí. Šanci nejspíš nedostanou ani dva navrátilci z hostování - Raúl de Tomás a Borja Mayoral. Real teď potřebuje do útoku prověřenější hráče.

Hráči, se kterými podle Marcy Real nepočítá

Post

Smlouva do roku

Keylor Navas

brankář

2021

Jesus Vallejo

stoper

2021

Theo Hernández

levý bek

2023

Dani Ceballos

záložník

2023

Marcos Llorente

záložník

2021

James Rodríguez

záložník

2021

Mateo Kovačić

záložník

2021

Martin Odegaard

záložník

2021

Óscar

záložník

2023

Gareth Bale

křídlo

2022

Raúl de Tomás

útočník

2023

Borja Mayoral

útočník 2021

V příštím díle se podíváme na hráče, se kterými naopak trenér Zinedine Zidane počítá i pro další sezonu. Ve třetím díle si pak posvítíme na borce, jejichž budoucnost je značně nejistá.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (39 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!