La Sexta: Rozlučka s Navasem! Real Madrid s kostarickým brankářem do další sezony nepočítá

Čas 14. 05. 2019, 11:45 | Autor podvinho | ZdrojLa Sexta
Keylor Navas
Keylor Navas

Keylor Navas v neděli odchytá proti Betisu svůj poslední zápas za Real Madrid. Pozor, nejde o oficiální informaci, nýbrž o spekulace španělského rádia La Sexty. Co jeho zdroj tvrdí?

Podle informací, které zazněly ve známém programu Jugones od La Sexty, již Real Madrid sdělil Keyloru Navasovi, že s ním pro další sezonu nepočítá a brankář si tak může hledat nové angažmá.

Což o to, o kostarického fantoma bude pořád v Evropě značný zájem. Navas se ovšem nikdy netajil láskou k Realu a mnohokrát prokázal touhu bojovat o místo i přes konkurenci Thibauta Courtoise.

Přednost by Navasovi dali také čeští a slovenští fanoušci Realu. Minimálně tedy ti na našem Facebooku. V nedávné anketě tam totiž hned 79 % z hlasujících určilo za svou vysněnou jedničku právě Navase.

Jenže Zinedine Zidane a jeho tým se podle La Sexty rozhodli jinak. Roli určitě hraje mimo jiné věk, Courtois je v tomto směru perspektivnějším hráčem. A nesmíme zapomínat na to, že jde o gólmana, který také dlouhodobě potvrzuje stabilně dobrou výkonnost.

I tak bude případné odcházení Keylora Navase pro fanoušky velmi smutné. Kostaričan se totiž stal jejich oblíbencem. Právem. Na svou kariéru v Realu Madrid musí být náležitě hrdý.

Podle deníku Marca by se dvojkou za Thibautem Courtoisem měl stát Zidanův syn Luca.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!