Karim je zpět! Benzema již trénoval naplno a může si vylepšit osobní gólový rekord

Čas 10. 05. 2019, 15:35 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Karim Benzema slaví gól
Karim Benzema slaví gól

Dobrá zpráva přišla z tréninkového centra Realu Madrid. K týmu se totiž připojil nejlepší střelec aktuální sezony Karim Benzema. Francouz by tak mohl v neděli opět úřadovat.

Karim Benzema vynechal kvůli zranění poslední dva zápasy Realu. Na půdě Vallecana týmu evidentně chyběl, proti Villarrealu ho dokázal nahradit dvougólový Mariano.

Francouzský útočník každopádně před svým zraněním prožíval vynikající období, ve kterém dával jednu branku za druhou. Bohužel pro Real, spoluhráči ho v tom nechali trestuhodně samotného.

Teď je Benzema zpět, s týmem absolvoval kompletní trénink. Přestože on ani trenér Zidane nebudou chtít nic riskovat, je tady jedna osobní motivace. Karim totiž může vyrovnat a překonat svůj osobní rekord.

O čem je řeč? O počtu gólů v jedné sezoně. Zatím si v tomto směru vedl Benzema nejlépe ve druhé sezoně pod José Mourinhem, kdy ve všech soutěžích nastřílel 32 branek.

Nyní má Benzema na svém kontě přesně 30 gólů. Matematika je to tedy velmi jednoduchá. Francouz musí skórovat v následujících dvou zápasech (Sociedad venku, Betis doma) alespoň dvakrát na vyrovnání svého rekordu. Tři zásahy by znamenaly nové maximum.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!