MARODKA: Mariano se zranil na tréninku, Vinícius je blízko návratu na hřiště, stejně tak Courtois

Čas 17. 04. 2019, 17:33 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com
Mariano Díaz
Mariano Díaz

Real Madrid dnes informoval na svých stránkách, že útočník s číslem 7 na zádech si poranil stehenní sval na pravé noze a budou nějakou dobu mimo hru.

Mariano

„Po sérii lékařských vyšetření bylo zjištěno, že Mariano Díaz si poranil stehenní sval na pravé noze,“ stojí v prohlášení klubu. Není jasné, jak dlouho bude hráč mimo hru, očekává se minimálně 2-3 týdenní pauza. Otázkou je, zda mu Zidane dá šanci, bude-li zdravý.

Vinícius

Mladíček Vinícius měl být původně mimo hru zhruba 8 týdnů, nyní již však trénuje s míčem a co nevidět se připojí ke zbylým hráčům do plného tréninku. Zidane uvedl, že na hráče nijak nespěchá, Júnior dostane tolik času, kolik bude potřebovat. Šanci by měl dostat ještě do konce dubna, kdy Real ještě odehraje celkem 3 duely (Bilbao, Getafe, Vallecano).

Courtois

I Belgičan se co nevidět připojí k ostatním hráčům Los Blancos a bude moci zasáhnout do nějakého ze zbývajících šesti duelů LaLigy. Očekává se, že v nominaci se objeví příští týden proti Getafe (čtvrtek 25.4.).

Sergio Ramos

Stoper Realu by se měl do sestavy vrátit na přelomu dubna a května. Sergio již netrénuje v posilovně, ale běhá na hřišti, postupně začne opět pracovat s míčem a poté již nebude nic bránit tomu, aby se připojil k ostatním.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!