Zinedine Zidane nadále věří ve schopnosti Valverdeho. Bude z něj důležitý hráč Realu v příští sezóně?

Čas 16. 04. 2019, 10:43 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com
Federico Valverde
Federico Valverde

Federico Valverde pokračuje v dobrých výkonech a splácí tak důvěru Zinedinovi Zidanovi. V příští sezóně by mohl mít v Realu Madrid větší roli.

Federico Valverde se opět dostal do základní sestavy Realu Madrid a opět odehrál celých 90. minut. Pro mladičkého Fedeho je to velmi dobrá zpráva. Už trenér Lopetegui s ním počítal. Poté přišel do týmu Solari, který mu dal ještě více šancí a více důvěry. Nyní je v týmu Zinedine Zidane, který mladému Uruguayci také důvěřuje. Není žádným tajemstvím, že Zidanovi se líbí Valverdeho dynamická hra.

Valverde odehrál pod Zidanem 4 z 5 utkání a nutno říci, že využil příležitosti, kterou mu francouzský trenér dává. Pouze proti Valencii byl mladičký záložník vynechán ze sestavy. Proti Celtě odehrál Valverde 13 minut, proti Huesce 15 minut, a proti Eibaru s Leganés odehrál už plný počet 90. minut.

Nyní už je jen na Zidanovi, aby přesvědčil uruguayského středopolaře o setrvání v klubu i v další sezóně. Pravdou je, že Zidane by chtěl, aby Valverde zůstal i další sezónu, ovšem Federico má určité pochybnosti. Je sice šťastný v Realu Madrid, ale na konci sezóny bude mít schůzku s klubem, kde se bude probírat jeho budoucnost. Valverde chce mít záruku toho, že v příští sezóně dostane své minuty. Pokud takovou záruku nedostane, tak jsou na stole nabídky od dvou velkých klubů z LaLigy.

Zatím to ovšem vypadá, že Zidane Valverdemu věří, a že by mohl v příští sezóně být jeden z důležitých hráčů sestavy Madridu.

Jaký máš na Valverdeho názor ty? 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!