Brahim Diaz si říká o pozornost Zinedina Zidana. Přesto asi v létě půjde na hostování

Čas 11. 04. 2019, 10:18 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Brahim Diaz v akci
Brahim Diaz v akci

Mladík Brahim Diaz, který přišel do Realu v zimě z Manchesteru City, zatím příliš prostoru na hřišti nedostal. Přesto už dokázal naznačit svůj velký potenciál. Jaká bude jeho budoucnost?

Brahim Diaz zatím od svého příchodu odehrál pouze 91 minut v 5 utkáních. Největší prostor dostal v domácím duelu s Huescou, kde nastoupil v základní sestavě a pobyl na hřišti 63 minut.

A právě v tomto zápase dokázal příjemně překvapit fanoušky Bílého baletu. Devatenáctiletý ofenzivní hráč byl hodně aktivní, nebál se jít i do složitých situací a navrch přidal pěknou aisstenci.

Španělské deníky se navíc shodují v tom, že Brahim se dobře jeví rovněž na trénincích Realu a zaujal i muže nejdůležitějšího - trenéra Zinedina Zidana. Ten s ním do budoucna jednoznačně počítá.

Vzhledem k tomu, že Real čeká hodně rušné léto a nejspíše několik příchodů hlavně do ofenzivy, je ale velkou otázkou, zda pro Brahima zůstane místo.

Prvaděpodobnější variantou je letní hostování. Ve svém věku potřebuje Brahim hlavně hodně času na hřišti. Podobně je na tom Fede Valverde, u kterého je hostovačka také velmi reálná.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!