Trest pro Chelsea komplikuje situaci Matea Kovačiće

Čas 21. 03. 2019, 15:23 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Mateo Kovačič
Mateo Kovačič

Chorvatský záložník bude v následujících měsících řešit svoji budoucnost. Dle vlastních slov je v Chelsea spokojený a v týmu Blues by chtěl pokračovat i v následující sezóně. Jenže dost možná nebude moci.

Smlouva o ročním hostování mezi Realem a Chelsea neobsahuje opci na přestup. Smlouva o hostování končí 30. června. To ale není tím největším problémem.

Anglický tým v současné chvíli dává všechny síly k boji v Evropské lize. Musí ale též čelit trestu, který na něj uvalila FIFA. V následujících dvou přestupových obdobích nesmí Chelsea registrovat nové hráče.

Kovačić dle svých slov preferuje setrvání na britských ostrovech. V Londýně nalezl vše, co se mu v Madridu nedostávalo. Real by jeho případnému přestupu nemusel bránit. Potíž je hlavně ve zmíněném trestu pro Chelsea.

V tuto chvíli tedy není možné, že by Mateo přestoupil k Blues. Jenže Chelsea se ještě proti rozhodnutí FIFA odvolala Mezinárodní sportovní arbitráži.

Ta může svým rozhodnutím trest úplně zrušit, či alespoň oddálit. Pokud by byl zákaz přestupů oddálen, znamenalo by to, že by Chelsea získala určitý čas, kdy by mohla nové hráče zaregistrovat.

Kolem chorvatského záložníka krouží i další zájemci z Premier League.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!