José Mourinho: Zinedine Zidane je pro Real Madrid perfektní volbou

Čas 14. 03. 2019, 21:05 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
José Mourinho
José Mourinho

Podle mnohých byl favoritem na uvolněný post trenéra Realu Madrid. Vedení klubu ale José Mourinhovi prestižní pozici nenabídlo. Místo Portugalcova návratu se vracel někdo jiný - Zinedine Zidane. Podle Mourinha udělal Real velmi dobře.

Kdekdo by čekal, že José Mourinho bude naštvaný, že nebyl post trenéra Realu nabídnut jemu. Portugalec ale sázku prezidenta Florentina Péreze na legendárního Zinedine Zidana jednoznačně chápe.

„Je to perfektní volba, protože Zidane udělal v posledních letech v Realu úžasné věci. Je to perfektní, perfektní pro Real Madrid a perfektní pro něj, protože je to velká příležitost dokázat své schopnosti s novým projektem. Přeji mu v Realu jen to nejlepší,“ nešetřil Mourinho chválou.

Bývalý kouč Bílého baletu odmítl, že by měl být smutný z toho, že se nestal staronovým trenérem on. „Jak bych mohl být zklamaný? Ne! Nikdy jsem neřekl, jestli bych do Realu chtěl jít. Jak říkám, je to perfektní.“

Na závěr se Portugalec jen usmál při otázce, zda s ním vedení Realu něco konzultovalo. „Ne, nikdo mi nic nevysvětloval, ale to přece nemusí. Proč by měli?“ nechápal Mourinho.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!