PŘESTUPY: 5 hvězd, které může zásadně ovlivnit příchod Zinedina Zidana do Realu

Čas 12. 03. 2019, 09:15 | Autor podvinho
James Rodríguez, Isco a Eden Hazard
James Rodríguez, Isco a Eden Hazard

Real Madrid má nového trenéra a není jim nikdo jiný než legendární Zinedine Zidane. Francouzův návrat znamená mnoho především pro další sezony. Pojďme se společně podívat na hráče, jejichž osud, spojený s Realem, může Zidanův příchod významně ovlivnit.

Isco

První jméno je na ráně. Je jasné, že Isco měl osobní problémy se Santiagem Solarim, které ani jedna strana nedokázala vyřešit a které vyústily v neakceptovatelné hráčovo chování. To je ale pryč.

Zinedine Zidane určitě Isca vrátí do prvního týmu. Podle informací ze Španělska měl před svým podpisem dokonce požádat prezidenta Péreze, aby technicky vybaveného záložníka označil za neprodejného.

Isco se netajil tím, že z Realu odcházet nechce a všem muselo být jasné, že se za Solariho konec modlil snad každým dnem. Teď musí ukázat, že si místo v základu skutečně zaslouží.

Eden Hazard

Skoro by se chtělo říct: „Jak jinak už si má Eden Hazard říct o přestup do Realu?“. Belgičan je sice charakterním fotbalistou a nehodlá v Chelsea nijak stávkovat, ovšem jeho přáním je obléct bílý dres. To je vidět skoro z každého jeho rozhovoru.

Pokud mohl během této sezony Hazard občas zapochybovat, zda radši nezůstat v Anglii a nepodepsat lukrativní smlouvu v Chelsea, Zidanův návrat ho může definitivně přesvědčit. Jeden z aktuálně nejlepších záložníků světa je velkým obdivovatelem francouzské legendy a ten mu lichotky rád vrací.

Marcelo

Brazilský obránce se ocitl v podobné situaci jako Isco. S tím rozdílem, že za jeho odstavením ze základu nestály osobní hádky, ale spíše aktuální špatná forma podpořená naopak výbornými výkony mladého Reguilóna.

Zinedine Zidane ale dá Marcelovi stoprocentně ještě šanci. A je klidně možné, že otupí jeho chuť na odchod do Juventusu. Právě pod Zidanem našel Brazilec svou nejlepší formu za celé dlouhé působení v bílém dresu. Dokáže na ni ještě navázat?

Kylian Mbappé

Příchod z říše snů, tak se fanouškům jeví možný přestup Kyliana Mbappého do Realu Madrid. Je jasné, že PSG se svého klenotu nehodlá zbavit. A když, tak teda za pořádnou pálku, která by Realu přestupový rozpočet hodně nabořila.

Zidanův příchod ale může i tomuto transferu pomoci. Nemusíme připomínat, že jsou s Mbappém krajané. Vtipně ostatně reagoval i prezident Pérez na tiskové konferenci, když byl novinářem dotázán právě na možný Mbappého příchod.

„Tak Zizou je také Francouz, mohl by to nějak zařídit,“ usmál se Pérez.

James Rodríguez

Je dost možné, že Zidanův návrat zabrání jinému návratu, o kterém se čile spekulovalo. Řeč je o Jamesovi, jemuž po sezoně končí hostování v Bayernu. Mnichovský celek má sice opci na přestup, ale sám hráč údajně preferoval odchod.

Jenže Zidane podle španělských novinářů o Jamese nestojí. Pravdou je, že už za jeho minulého působení nenašel pro Kolumbijce místo a ten následně raději odešel. Dá se tedy očekávat, že James zůstane i nadále v Bayernu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!