Piqué se opět opřel do Realu. Umí si jen stěžovat na rozhodčí a plakat, tvrdí obránce Barcelony

Čas 20. 02. 2019, 13:53 | Autor S3F1K
Gerard Piqué
Gerard Piqué

Nebyl by to Gerard Piqué, kdyby si nechal ujít možnost nějak rýpnout do největšího rivala své milované Barcelony. Paradoxně se o Realu Madrid vyjádřil po zápase Ligy mistrů, kdy Barcelona odjela z Lyonu po bezbrankové remíze 0:0.

Konkrétně narážel na víkendové basketbalové El Clásico, které skončilo 77:77 a rozhodovalo prodloužení. Barcelona vyhrála o bod, když v poslední možné sekundě dala koš, Real se však snažil u rozhodčích protestovat, že hod byl zblokován, rozhodčí koš však přesto uznali a Barcelona se tedy raduje z trofeje.

Po zápase však basketbalová feredarce uznala, že rozhodčí v zápase udělal pár chyb a Real Madrid dokonce vyhrožuje opuštěním soutěže.

A právě k tomuto se vyjádřil stoper Barcelony. „Jsem na Barcelonu hrdý, nebyla favorit, přesto zvítězila. Rozhodčí napřed udělal chybu v jejich prospěch, poté v náš. Stalo se. Jenže pak přijde ta komedie od Realu Madrid směrem k rozhodčím. Je to jejich strategie, pořád si jen stěžují a pak pláčou. Dělali by to, i kdyby měli tým hrající hokej nebo házenou. Díkybohu, že hrají jen fotbal a basketbal, to úplně stačí.“

„Pořád si jen stěžují a pak odehrají skandální zápas proti Atlétiku Madrid a najednou mlčí. Všechny úspěchy Barcelony se snaží snižovat stěžováním si na rozhodčí. Je to jejich strategie a mentalita.“

Vyjádření necháme na každém z Vás, všichni dobře víme, kolikrát se radovala Barcelona z výhry, nebo nějakého postupu díky rozhodčím.

Z Madridu ještě žádná odpověď na tento pozáposový výlev nepřišla a doufáme, že ani nepřijde. Nejlepší možnou odpovědí bude El Clásico, které se hraje již příští středu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!