Sergio Reguilón v derby zářil a vymazal Correu. Právem hraje základ

Čas 11. 02. 2019, 21:37 | Autor Hawk | Zdrojmanagingmadrid.com, whoscored.com
Sergio Reguilón si v derby s Correou poradil
Sergio Reguilón si v derby s Correou poradil

Real Madrid předvedl solidní utkáni na Wanda Metropolitano s domácím Atlétikem. Pravděpodobně jedním z nejpříjemnějších překvapení byl levý bek Los Blancos.

Reguilón hraje zatím velmi solidní sezónu, což je pro Solariho tým, s ohledem na formu Marcela, skvělá zpráva. V sobotním zápase předvedl opět skvělý výkon, ovládal levou stranu jak v defenzivní činnosti, tak i v ofenzivní. Celé utkání odehrál s velkou intenzitou a skvělým pohybem

Reguilón vytvořil precedens pro všechny hráče z mládežníckých týmů. „Ukazuje, že je pro ně vždy šance, pokud máte talent, odhodlaní a snahu tvrdě pracovat. S těmito předpoklady se dostanete do prvního týmu Realu Madrid,“ řekl po zápase Solari na adresu španělského beka.

Ángel Correa je jedním z nejlepších hráču Atlétika v letošní sezóně, ale Reguilón si s ním dokázal skvěle poradit a nedal mu ani kousek prostoru. Dále v zápase 3x úspěšně odebral míč, což bylo hned po Casemirovi nejvíce v týmu. Na obrázku níže ještě můžete vidět skvělý pohyb Sergia po celé levé straně hřiště.

Reguilon

Heat map Reguiho v utkání proti Atlétiku (© whoscored.com)

Sergio ukazuje nejen to, že patří do týmu, ale i to, že může hrát základní sestavu, pokud se Marcelo nevrátí do své staré top formy.

Bude zajímavé sledovat, jestli v zápase Ligy Mistrů dá Solari prostor Marcelovi, nebo ukáže znovu na španělského mladíka.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!