CADENA COPE: Solari zůstane. Real Madrid jej do konce letošní sezóny neodvolá

Čas 09. 01. 2019, 09:18 | Autor Laša | Zdrojfootball-espana.net
Santiago Solari
Santiago Solari

Santiago Solari setrvá na pozici trenéra Bílého baletu až do konce sezóny, bez ohledu an to, jak se Realu v její druhé polovině povede. Tvrdí to zdroje španělského rádia Cadena Cope.

Podle španělského novináře Paca Gonzaleze odmítá vedení Bílého baletu Solariho odvolat, protože by se v takovém případě obávalo dalšího poklesu výkonnosti.

Po nedělní ostudné porážce se spekulovalo o tom, že by Solari mohl být ještě v lednu odvolán. Jenže Real Madrid by v takovém případě rád přivedl trenéra, který by si již v průběhu jara připravoval mužstvo dle svých představ.

Měl by to být trenér, který má jméno, respekt i schopnosti. V souvislosti s tímto padá nejčastěji jméno Mauricia Pochettina. Jenže ten Tottenham dříve než po sezóně neopustí. A v tomto případě tak Real nechá sezónu dotrénovat Solarim, než aby v mužstvu opět zmatek další změnou trenéra.

Santiago Solari převzal Real Madrid poté, co byl Julen Lopetegui odvolán. Stalo se tak na konci října po debaklu v El Clásiku.

V 15 utkáních pod Solarim si Real připsal 11 výher a zvítězil též na mistrovství světa. Jenže vedení i fanoušci nejsou spokojeni s herním projevem týmu.

Solari navíc sbírá ostudné výsledky rychleji, než jeho předchůdci. Za dobu, kdy je u kormidla, již Los Blancos pod jeho vedením prohráli 0:3 v Eibaru a s CSKA Moskva, a nestačili ani na trápící se Sociedad, se kterým doma padli po téměř devatenácti letech.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!