Brahim Díaz: Jsem v nejlepším klubu na světě. Chtěl bych být jeho důležitou součástí

Čas 07. 01. 2019, 21:26 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Brahim Díaz
Brahim Díaz

Dle svých slov má za sebou Brahim Díaz výjimečný den. Lékařská prohlídka, podpis smlouvy, prezentace před médii a následně i před fanoušky na Bernabéu. To vše má již nyní za sebou a je tedy oficiálně členem velké rodiny madridistas! Jaká byla jeho první slova po přestupu?

Pro mě i moji rodinu je to výjimečný den. Je to jedinečný a nezapomenutelný den. Jsem velmi šťastný a už se nemohu dočkat, až naskočím do prvního zápasu.

Jsem trenérovi k dispozici. Chci do toho hned naskočit. Jsem hladový po zápasech, ale rozhoduje trenér. Jsou zde samí skvělí hráči světové extra třídy. Všichni moji noví spoluhráči jsou vynikající. Jsem velmi šťastný, že jsem s nimi v jednom týmu.

Když mi řekli o zájmu Realu Madrid, tak jsem o tom dvakrát nepřemýšlel. Všechny tři možnosti, které jsem zvažoval, byly, že chci hrát za Real. Chci zde být úspěšný hráč, hrát důležitou roli a pomoci týmu.

h

Jsem velmi vděčný Manchesteru City, protože si mě tam velmi vážili. Ale dnes jsem šťastný, protože jsem přestoupil do největšího klubu na světě. Chci být platným hráčem týmu. Už skutečně chci, až to celé začne.

Je to jedinečný a šťastní moment, protože se mi právě začal plnit můj sen. Chci ze sebe dát týmu maximum. Přicházím s úmyslem, být trenérovi okamžitě k dispozici. Musím s pokorou čekat na svoji příležitost, tvrdě pracovat a být připraven.

Real Madrid je nejlepší tým na světě. Je to sen pro každého hráče si za Real zahrát. A je to také příležitost, které přijde jen jednou za život. Musím se jí chopit a využít ji na maximum.

Moje cíle? Přišel jsem do nejlepšího klubu na světě, kterému chci ze sebe vydat všechno tvrdou prací a hladovostí. Moje minuty pak přijdou. Vím, že pokud mám mít šanci tady hrát, musím tvrdě trénovat. Budu se snažit dát ze sebe to nejlepší. Tento klub je absolutní špičkou a každý hráč zde musí hrát co nejlépe. Chci ve fotbale vyhrávat tituly, a proto jsem sem přišel.

h

Nejlépe se cítím na jakékoliv pozici v útoku, je mi to celkem jedno. To záleží na trenérovi, ale jsem přizpůsobivý. Kde mě trenér určí, tam hraji. Nerad si sám určuji, kde chci hrát. Isco a Asensio jsou dva skvělí hráči. Chci se jich držet, abych se od nich mohl mnohému přiučit.“

Jsem připraven, jsem ochoten hned naskočit do tréninku a potkat se se svými novými spoluhráči. Je to skvělá šatna s velkými hvězdami. Musím se od nich učit. Čeká mě spousta práce, ale snad budu postupně dostávat nějaké minuty na hřišti.

Situace Realu Madrid? Z mého pohledu? Je to tým, který třikrát v řadě zvítězil v Lize mistrů, čtyřikrát za pět let. Neměli byste podceňovat tyto hráče, protože oni jsou světovou špičkou. Je na mě, abych jim pomohl, jak nejlépe budu moci.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!