Isco se poprvé vyjádřil ke spekulacím o jeho možném odchodu. Zůstane hráčem Realu?

Čas 30. 12. 2018, 17:26 | Autor Laša | Zdrojcuatro.com
Isco
Isco

Od doby, kdy Santiago Solari umístil Isca na lavičku, se média předhánějí ve spekulacích, kam by měl hráč zamířit. Padají jména mnoha evropských gigantů – Juventus, Bayern Mnichov, Manchester City, Chelsea, Arsenal a naposled Paris Saint-Gérmain. Sám hráč se k těmto zvěstem nevyjádřil. Tedy až dosud…

Isco zažívá nejtěžší období v Realu Madrid od roku 2013, kdy do klubu přestoupil z Málagy. Na začátku sezóny to vypadalo, že se stane klíčovým hráčem týmu, což mu garantoval Julen Loeptegui. Jeho nástupce Santiago Solari jej ale umístil jen na lavičku. A nic prozatím nenasvědčuje tomu, že by se situace mohla změnit.

Jde však stále o hráče, který má obrovský fotbalový kredit. A tak když jeho pozice v Realu oslabila, okamžitě se vyrojil zástup případných zájemců.

Prozatím však zájem od něj odrážel pouze Real Madrid, který se nechal slyšet, že Isco má smlouvu do roku 2020 a jeho výkupní klauzule je 700 milionů euro. Případ Ronalda nám ale ukázal, že ani výkupní klauzule nejsou všemocné.

Pokud by hráč trval na změně, Real by chtě nechtě musel zasednout k jednacímu stolu. Kolem Isca rázem začaly kroužit kluby jako PSG, Bayern či Citizens.

Teprve nyní k celé situaci promluvil Isco. Na návrat hráče z dovolené si počkali redaktoři televizního pořadu Deportes Cuatro.

Na dotaz, zda přemýšlí i lednovém přestupu, jim Isco odpověděl: „Za nic na světě o ničem takovém nepřemýšlím. Možná to tak nevypadá, ale jsem v Madridu šťastný. Chci i nadále pokračovat v Realu. Chci s ním nadále vyhrávat všechny možné tituly.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!