Marcos Llorente: Svoji budoucnost budu s klubem během Vánoc řešit

Čas 10. 12. 2018, 19:10 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Marcos Llorente proti Espanyolu
Marcos Llorente proti Espanyolu

Marcos Llorente parádními výkony v posledních týdnech zaujal odborníky i fanoušky Los Blancos. Z opomíjeného hráče se tak stal vycházející hvězdou. Přitom zhruba před měsícem se spekulovalo o tom, že v lednu zamíří minimálně na hostování. Nyní se média přiklánějí k tomu, že by Llorente měl v klubu zůstat. Sám ale prozatím nemá zcela jasno, a s klubem bude situaci řešit. Přesto tvrdí: Chci být úspěšný v Realu Madrid!

Kdyby mi někdo před pár měsíci řekl, že za Real Madrid budu hrát celé čtyři zápasy v řadě, nevěřil bych mu. Byl jsem ve velmi komplikované situaci. Vůbec by mě nenapadlo, že budu v Římě hrát, ale když od trenéra dostanete takovou příležitost, musíte ji využít na maximum.

Mým cílem stále je, abych byl úspěšný v Realu Madrid. Ale v lednu se rozhodnu jak dál. Pobavíme se o tom s klubem i s rodinou. Nechci dělat ukvapené závěry.

Během Vánoc se setkám s lidmi z vedení klubu. Pobavíme se o tom, co je pro mě v danou chvíli nejlepší.

Všichni co tu jsme, chceme pravidelně hrát. Stále platí to, co jsem vždy říkal. Chci uspět v Realu. Vždy jsem pro to dělal vše, co bylo v mých silách, nikdy jsem se nevzdal a budu bojovat i nadále.

Co mohu dělat? Pořád dřít na maximum, a dokázat tak trenérovi, že se na mne může kdykoliv spolehnout.

Bylo to pro mne teď hodně složité. Vůbec jsem nehrál. Najednou si ale situace vyžadovala, abych začal nastupovat pravidelně. Jsem teď šťastný.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!