Marco Asensio: Není na mně, abych táhl Real Madrid. Jsou tu zkušenější hráči

Čas 18. 11. 2018, 16:30 | Autor Laša | Zdrojfootball-espana.net
Marco Asensio
Marco Asensio

Marco Asensio během reprezentační přestávky odpovídal na tiskovce španělského týmu i na dotazy, týkající se Realu Madrid. Jak vidí Marco svoji pozici v týmu? A co říká na Julena Lopeteguiho?

Podle mého názoru Real Madrid není v krizi. Také nevěřím, že je na mě, abych tým táhl.“

Jsou zde hráči, kteří mají mnohem více zkušeností než já. Kteří jsou v týmu mnohem déle než já, a mají tak v kabině vyšší status.

Dostávám teď v týmu méně prostoru, než bych chtěl. První dva zápasy pod novým koučem jsem hrál více, v těch dalších dvou zase méně.

Ale ve fotbale to tak chodí. Vše se odvíjí od situace, ve které je tým jako celek. Zda je v dobrém, či špatném rozpoložení.

Snažím se příliš nemyslet na kritiku a negativní zprávy o mě. Není dobré se na tyto věci zaměřovat. Vaší psychice to moc nepomůže.

Julen Lopetegui? Myslím, že kritika, která se na něj snesla, nebyla příliš férová. Nevím, jestli to můžeme nazývat nedostatkem štěstí, či příliš velkou smůlou, ale sešlo se několik věcí, se kterými on nic moc dělat nemohl. Nefungovalo to tak, jak by mělo. Byla to škoda.

Zažil mnoho těžkých situací. Jak u nás, tak u španělské reprezentace. Doufám, že se brzy opět ujme nějakého týmu, a bude s ním mít úspěchy. Je to dobrý trenér.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!