Spoluzakladatel BilyBalet.cz Thjuks dal rozhovor MF DNES: Real je můj život!

Čas 22. 10. 2018, 20:49 | Autor podvinho
Taška
Taška

Už je to 11 let, kdy Podvinho, Karlos a Thjuks založili tento web o Realu Madrid. Posledně jmenovaný nyní o své životní lásce hovořil ve velkém celostránkovém rozhovoru pro MF DNES.

Takový prostor ve sportovní rubrice obvykle dostávají Jaromír Jágr, Petr Čech nebo Radek Štěpánek... Tentokrát připadl Thjuksovi. Redaktor MF DNES Jan Palička našeho spoluzakladatele vyzpovídal před utkáním Realu Madrid s Viktorií Plzeň. Thjuks bude samozřejmě fandit Realu.

„Fotbal jsem odmalička hrál, vzhlížel jsem k těm nejlepším, a když se hrálo mistrovství světa 1998, oblíbil jsem si Brazilce Ronalda. Výjimečný střelec, který přestoupil do Realu a prodej jeho dresů zlomil všechny rekordy. Tím se to stalo,“ vysvětlil Thjuks, jak se zrodila jeho vášeň pro Real.

Velký Madridista hovořil také o tom, jak se tato vášeň projevuje. „Jsme trochu fanatici. Trochu dost. Všude věci, které souvisí s Realem. A hlavně je nám fajn, když se potkáme a můžeme být spolu. Na každý zápas se snažíme koukat ve skupině,“ tvrdil.

Thjuks ve velkém rozhovoru mluvil rovněž o tom, jak ho šokoval odchod Ronalda a jak moc podle něj aktuálně týmu chybí. Dostalo se pochopitelně i na současnou krizi a na zápas s Plzní.

„Plzeň překvapit může, protože narazí na Real bez formy. Ale jinak je samozřejmě kvalita nesrovnatelná. I lavička Realu by si na Plzni měla vylepšit skóre,“ řekl k nejbližšímu utkání.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!