Velký test pro Real i Lopeteguiho. Madrid čeká 5 zápasů za 15 dnů a musí zabrat

Čas 17. 10. 2018, 16:14 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid
Real Madrid

Forma Realu Madrid před reprezentační přestávkou byla velmi špatná a nezbývá než doufat, že se tým dokáže otřepat. Následující program je totiž hodně tvrdý - za 15 dnů čeká Bílý balet 5 zápasů.

Vše odstartuje tato sobota a zápas s Levante, který se hraje od 13:00. Fanoušci madridského velkoklubu požadují, aby v tomto utkání jejich miláčci razantně ukončili bezgólovou sérii.

Hodně branek v síti soupeře se očekává také v dalším zápase, kdy na Santiago Bernabéu přijede pro českého fanouška velmi atraktivní soupeř - Viktoria Plzeň. Jde samozřejmě o Ligu mistrů.

Oči fotbalového světa budou ale upnuté především na neděli 28. října. V 16:15 totiž vypukne El Clásico, zápas zápasů. Hrát se bude na Camp Nou. Ideální příležitost pro celý Real dostat fanoušky do varu.

V následujícím týdnu Real vstoupí do třetí dlouhodobé soutěže, odstartuje pro něj letošní ročník Copa del Rey. Soupeře a čas výkopu se Los Blancos dozví tento pátek.

A konečně v sobotu 3. listopadu přijede na Bernabéu Valladolid, jehož majitelem je od této sezony legendární Brazilec Ronaldo. Hraje se od 21:00. Toť nabitý program Relau v kostce.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!