Nevyužívané letní posily. Odriozola, Mariano a Vinícius na své první minuty stále čekají

Čas 17. 09. 2018, 10:15 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Álvaro Odriozola
Álvaro Odriozola

Julen Lopetegui prozatím čeká s nasazením letních posil. Álvaro Odriozola, Vinícius Júnior i Mariano Díaz na své první minuty za Real Madrid prozatím čekají. Z nových posil dostal příležitost pouze Thibaut Courtois, který v posledních dvou ligových zápasech nahradil v bráně Bílého baletu Keylora Navase.

Jedinou změnu, kterou Lopetegui v Bilbau udělal oproti poslednímu utkání proti Leganésu, bylo nasazení Daniho Ceballose místo Casemira. V průběhu utkání pak na plac poslal Isca místo Luky Modriće a Lucase za Garetha Balea.

Překvapilo hlavně třetí střídání, protože Real Madrid potřeboval na San Mamés vstřelit branku, aby dokonal obrat. Ideální příležitost pro nasazení hladového Mariana, který mohl opět zazářit v madridských barvách. Navzdory rozcvičování ale zůstal nakonec pouze na lavičce.

Stejné to bylo i pro Álvara Odriozolu, který musel utkání v Bilbau sledovat pouze z lavičky, zatímco Vinícius Júnior se na ní ještě vůbec neobjevil, a jen jednou byl k utkání nominován.

Brazilský mladík v neděli odehrál na přání Lopeteguiho zápas za rezervní Castillu.

Letní posily tak prozatím v Realu, s výjimkou Courtoise, příležitost nedostávají. Julen Lopetegui sází na starou úspěšnou gardu.

Kromě zmíněné trojice čeká na první start v letošní sezóně i Marcos Llorente. Hráč měl v létě nabídky z jiných klubů, například Alavésu, Lopetegui ale projevil zájem o to, aby zůstal.

Po čtyřech zápasech má ale v kolonce odehraných minut stále jen 0, což je po 4 ligových zápasech méně, než v loňské sezóně, kdy jej Zidane nasadil ve 4. kole proti Levante.

Není příliš pravděpodobné, že by se někdo ze zmíněného kvarteta objevil v základní sestavě ve středečním utkání Ligy mistrů proti italskému AS Řím. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!